Porażka w Otwocku

Bez punktu powrócili z Otwocka piłkarze Okocimskiego Brzesko. Brzeszczanie przegrali ze Startem 1:2, tracąc decydującego gola po strzale samobójczym. Piłkarze z Brzeska nie byli gorsi od rywali i mogli ten pojedynek zakończyć innym rezultatem, niestety, w decydujących momentach zawodziła skuteczność. Okocimski zajmuje w tabeli II ligi 11 lokatę, a kolejnym jego rywalem będzie Ruch Wysokie Mazowieckie.

Piłkarze Okocimskiego Brzesko trochę pechowo przegrali w otwocku ze Startem 1:2. Przez pierwszy kwadrans gry gospodarze ani razu nie zagrozili bramce Okocimskiego, tymczasem prowadzenie dla drużyny z Brzeska mogli zdobyć Gil i Trznadel, obydwu jednak zabrakło dokładności w decydujących momentach.
W 15 minucie pierwszy strzał na bramkę Okocimskiego oddał Kozakiewicz, dobrze jednak spisał się w tej sytuacji Dariusz Trela.
Również w drugiej połowie meczu piłkarze z Brzeska byli aktywniejsi na murawie i po kilku minutach zdobyli wreszcie prowadzenie. Po dośrodkowaniu Pyciaka do siatki trafił zamykający akcję Rafał Gil. Kilka minut później było już jednak 1:1. Bramkę dla Startu zdobył Tokaj, uderzając głową z odległości kilku metrów. Przy tym wyniku Okocimski stworzył dwie świetne okazje do zdobycia kolejnych bramek. W 68 minucie na bramkę Startu uderzał Czerwiński, bramkarz odbił piłkę, a dobijający ją Gil nie trafił w bramkę. W 76 minucie po dobrym uderzeniu Pawłowicza znów bramkarz gospodarze skutecznie wybił piłkę poza boisko. Dwie minuty później ten sam zawodnik trafił jednak do siatki, tyle, że własnej bramki. Interweniujący Pawłowicz tak niefortunnie próbował wybić piłkę poza boisko, że przelobował bramkarza, a piłka wpadła do siatki.
Jeszce w 90 minucie goście mieli szanse na wyrównanie. Z kilku metrów uderzał na bramkę Łytwyniuk, ale i on nie zdołał pokonać bramkarza Startu.
Okocimski po 16 kolejkach spotkań zajmuje w tabeli II ligi 11 lokatę. Następny mecz brzeszczanie rozegrają na własnym boisku 14 listopada z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Start Otwock - Okocimski KS Brzesko 2:1 (0:0)
Bramki: Tokaj (56 min.), Pawłowicz (78 min. samobójcza) - Gil (50 min.)
Żółte kartki: Powałka, Warszawski, Wocial, Mihałewskyj - Policht, Pawłowicz, Trznadel
Okocimski: Trela - Wawryka, Policht, Czerwiński, Pawłowicz, Pyciak (50 min. Rupa), Darmochwał (85 min. Głaz), Baliga (38 min. Kostecki), Łytwyniuk, Gil, Trznadel (74 min. Kisiel)
Sędziował: M. Woś (Zamość), widzów: 200