Kandydatka PiS rozpoczęła kampanię

Anna Czech 20 października oficjalnie zainaugurowana swoją kampanię wyborczą. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta Tarnowa zaprezentowała najważniejsze punkty swojego programu oraz hasło wyborcze - „Miasto to ludzie”.

„Miasto to ludzie” pod takim hasłem o fotel prezydenta Tarnowa starać się będzie Anna Czech, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości. Inaugurując swoja kampanie prezydencką 20 października Anna Czech zaprezentowała również główne punktu swojego programu. - Zaufaniem obdarzyli mnie ludzie z różnych środowisk, o zupełnie różnych poglądach. Dlatego dzisiaj podejmuję się tego zadania. Zawsze bowiem staram się łączyć ludzi, działać ponad podziałami i tak też rozumiem rolę Prezydenta Miasta Tarnowa – mówi kandydatka PiS.
Anna Czech, co podkreśla, z Tarnowem związana jest od urodzenia. Absolwentka Akademii Rolniczej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu obecnie, od 1998 roku, jest dyrektorką Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie. Od 2002 roku przez dwie kadencje jest także członkiem Rady Miejskiej w Tarnowie.


22.10.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |