„Solidarność” popiera Annę Czech

Przewodniczący największego w Polsce związku pracowników NSZZ „Solidarność” Janusz Śniadek udzielił poparcia Annie Czech, kandydatowi na prezydenta Tarnowa.

Podczas pobytu w Tarnowie Janusz Śniadek, przewodniczący NSZZ Solidarność udzielił poparcia ubiegającej się o urząd prezydenta miasta Annie Czech. - Z całego serca przychylam się i popieram wsparcie tarnowskiej Solidarności dla Pani Anny Czech. Tego życzę środowisku tarnowskiemu dla dobra lokalnej społeczności, tej małej ojczyzny – powiedział przewodniczący NSZZ „Solidarność”.
Startującej w tegorocznych wyborach samorządowych dyrektor szpitala wojewódzkiego w Tarnowie i radnej od dwóch kadencji, poparcia udzielił również przewodniczący małopolskiej „Solidarności” Wojciech Grzeszak. - Myślę, że to bardzo dobry kandydat. Ma sukcesy nie tylko jako menedżer, jako dyrektor, ale także odznacza się wysoką wrażliwością społeczną. Politycy często o tym zapominają, że interes nadrzędny to interes mieszkańców, interes państwa, interes Polski. Wciąż jest  bardzo mało tego w polityce. Im więcej ludzi będziemy mieć podobnego pokroju jak pani Anna Czech, to tym lepiej. To jest dzisiaj niezwykła rzadkość, żeby takie cechy posiadać i tym bardziej powinni sobie to cenić mieszkańcy i dać jej szanse zarządzania miastem. Głęboko wierzę w sukces pani Anny Czech i życzę mieszkańcom, żeby mieli takiego prezydenta – powiedział Wojciech Grzeszak.
21.10.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |