Motor nie odjechał

Zespół Okocimskiego Brzesko pokonał w wyjazdowym pojedynku II ligi Motor Lublin 3:0. Wygrana Okocimskiego była w pełni zasłużona, gospodarze stworzyli przez 90 minut tylko dwie groźne sytuacje podbramkowe. Okocimski zajmuje w tabeli dziewiątą lokatę, mając po 12 meczach 17 punktów.

Zespół Okocimskiego nie zawiódł w Lublinie, pokonując zajmujący ostatnie miejsce w lidze Motor aż 3:0. Przewaga gości nie podlegała dyskusji, piłkarze z Lublina stworzyli przez cały mecz dwie groźne sytuacje pod bramką Treli, podczas gdy goście mogli zdobyć kilka jeszcze goli.
Pierwsza bramka padła po rzucie wolnym z odległości 30 metrów. Bezpośrednio w rzutu wolnego uderzał Jakub Czerwiński. Ten sam zawodnik powtórzył swój wyczyn w 56 minucie, tym razem trafiając pod poprzeczkę z rzutu wolnego z 40 metrów.
Po utracie drugiego gola gospodarze definitywnie stracili chęć do gry, a goście trzeciego gola zdobyli tuż przed końcem spotkania, gdy po dośrodkowaniu Łytwyniuka, Pisarik przyłożył jedynie nogę do piłki, która zmieniła kierunek lotu i wpadła do siatki.
Okocimski z 17 punktami zajmuje w tabeli II ligi dziewiątą pozycję. W kolejnym meczu rywalem piłkarzy z Brzeska będzie zespół Sokoła Sokółki.

Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko 0:3 (0:1)
Bramki: Czerwiński 2 (14 i 56 min.), Pisarik (90 min.)
Żółte kartki: Wojdyga, Romanec, Droździel, Czapko - Rupa, Gil
Okocimski: Trela - Wawryka, Policht, Czerwiński, Pawłowicz, Rupa (54 min. Pyciak), Darmochwał (59 min. Wojcieszyński), Baliga, Łytwyniuk, Trznadel (86 min. Głaz), Gil (84 min. Pisarik)
Sędziował: R. Sawicki (Tarnobrzeg), widzów: 1000