Grzegorz Napieralski odwiedził Małopolskę

9 września w Tarnowie i regionie tarnowskim gościł lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski. Odwiedził on przede wszystkim tereny najbardziej dotknięte powodzią, a w Tarnowie spotkał się z mieszkańcami i poparł kandydaturę Jakuba Kwaśnego na prezydenta Tarnowa.

Jakub Kwaśny, tarnowski radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej będzie świetnym kandydatem SLD na prezydenta Tarnowa w tegorocznych wyborach samorządowych. Do tej tezy przekonywał tarnowian Grzegorz Napieralski, przewodniczący SLD podczas spotkania w restauracji „Pasaż” 9 września.
Grzegorz Napieralski przyjechał do Małopolski, by odwiedzić tereny najbardziej dotknięte powodzią. W Tarnowie spotkał się z dziennikarzami i mieszkańcami, którzy bardzo licznie przybyli do Pasażu Tertila.
Przewodniczący Napieralski nie tylko namawiał do głosowania na kandydatów SLD, ale przekonywał również, że na polskiej lewicy odbywa się ewolucyjna zmiana pokoleniowa, która pozwoli lepiej i skuteczniej reagować na wyzwania stojące obecnie przed partią, a młodzi liderzy mają tę zaletę, oprócz wieku, że nie są obciążeni historycznymi konotacjami, utrudniającymi czasem prowadzenie debaty politycznej.
09.09.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |