Prawo i Sprawiedliwość wybrało Annę Czech

Anna Czech, dyrektorka Szpitala Wojewódzkiego im. Świętego Łukasza w Tarnowie będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tarnowa w tegorocznych wyborach samorządowych. Taką decyzję podjął 6 września Zarząd Okręgowy partii. W najbliższym czasie kandydatka ma przedstawić swój program wyborczy.

Kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tarnowa będzie ostatecznie Anna Czech. Taką decyzję władze lokalne tej partii podjęły 6 września.
Anna Czech obecnie kieruje Szpitalem Wojewódzkim im. Świętego Łukasza w Tarnowie od dwóch kadencji jest też radną Rady Miejskiej.
Kandydatka spotkała się z dziennikarzami 7 września, nie przedstawiła jednak swojego programu wyborczego. - Program jest w tej chwili konsultowany, przedstawiony zostanie na odrębnej konferencji programowej. Nie będą to tylko hasła wyborcze, ale pakiet konkretnych przedsięwzięć – mówi Anna Czech. - Dziękuję wszystkim, którzy mnie poparli, a także mieszkańcom Tarnowa, którzy mnie do podjęcia takiej decyzji mobilizowali i zachęcali.
Kontrkandydatem Anny Czech w wewnętrznych wyborach w Prawie i Sprawiedliwości był poseł Jacek Pilch. Ostatecznie został on szefem sztabu wyborczego partii w okręgu tarnowskim. - Wygrała demokracja. Moja kontrkandydatka uzyskała większe poparcie i od tego momentu popieram jej starania o wygraną w wyborach – powiedział Jacek Pilch.
07.09.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |