W Niecieczy bez zmian

Piłkarze z Niecieczy ponownie przegrali - tym razem lepsza od beniaminka okazała się drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego. Termalica Bruk-Bet zajmuje ostatnie miejsce w lidze, mając po pięciu meczach jeden zdobyty punkt. Kolejnym rywalem piłkarzy z Niecieczy będzie Ruch Radzionków, a spotkanie rozegrane zostanie w Radzionkowie.

Nie udało się odnieść zwycięstwa w kolejnym meczu ligowym piłkarzom Termalicy Bruk-Bet Nieciecza. Tym razem niecieczanie ulegli na własnym boisku jedną bramką zespołowi z Gorzowa Wielkopolskiego.
Mecz rozpoczął się wspaniale dla gospodarzy, już w drugiej minucie po indywidualnej akcji Szczoczarz uderzył z linii pola karnego, a piłka wpadła do siatki bramki gości. Niestety – dwie minuty później było już 1:1. Błąd popełnił Norbert Baran, bramkarz Bruk-Betu, który zbyt krótko wybijał piłkę, przejął ją Górski, podał do wychodzącego na czystą pozycję Drozdowicza, a ten zdobył bramkę do gorzowian. Strata bramki podcięła skrzydła gospodarzom, którzy nie atakowali już tak zdecydowanie. Wynik meczu ustalony został już przed przerwą. W 37 minucie goście wykonywali rzut wolny, piłka po uderzeniu Banasiaka z 25 metrów wpadła w „okienko” bramki niecieczan.
Po przerwie gospodarze walczyli ambitnie o zmianę rezultatu, a goście bronili się i przez całe 45 minut stworzyli jedną zaledwie sytuację podbramkową. Okazji do zmiany rezultatu i zdobycia choćby jednego punktu nie brakowało, niestety ani razu nie udało się trafić do siatki. Najbliższy szczęścia był w 88 minucie Artur Prokop, ale piłka trafiła w poprzeczkę.
Termalica Bruk-Bet zajmuje w lidze przedostatnią lokatę, mając w pięciu spotkaniach zdobyty jeden punkt. W kolejnym meczu piłkarze z Niecieczy zmierzą się na wyjeździe z Ruchem Radzionków.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKP Gorzów Wlkp. 1:2 (1:2)
Bramki: Szczoczarz (2 min. ) - Drozdowicz (4 min.), Banasiak (37 min.)
Żółte kartki: Kowalski - Andruszczak, Jasiński, Łuszkiewicz, Petrik, Feciuch
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Baran - Kowalski, Piszczek, Cios, Kubowicz, Fedoruk (68 min. Mąka), Baran (27 min. Prokop), Piątek, Szałęga, Cichos (60 min. Ryguła), Szczoczarz
Sędziował: J. Małyszek (Lublin), widzów: 1 500