Ze Świtem na remis

Piłkarze Okocimskiego Brzesko przywieźli jeden punkt z wyjazdu do Nowego Dworu Mazowieckiego, remisując ze Świtem 1:1. Goście jako pierwsi zdobyli bramkę, nie udało się jednak utrzymać korzystnego rezultatu do końca meczu. Okocimski zajmuje w lidze 12 lokatę. W kolejnym spotkaniu ekipa z Brzeska zmierzy się na własnym boisku z Olimpią Elbląg.

Zespół Okocimskiego rozegrał dobre spotkanie na boisku jednej z najlepszych drużyn I ligi i wywalczył punkt w spotkaniu, w którym nie był faworytem.
Okocimski dobrze zaprezentował się już w pierwszej połowie, mając kilka okazji do zdobycia prowadzenia. Najlepszych nie wykorzystali Trznadel w 20 minucie i pięć minut później Kisiel, ale uderzenie tego pierwszego obronił bramkarz gospodarzy, a w drugim przypadku piłka minimalnie minęła bramkę.
Gole padły dopiero po przerwie. W 56 minucie z rzutu wolnego dośrodkował Czerwiński, na bramkę gospodarzy uderzał Kisiel, piłka odbiła się od jednego z obrońców, ale po dobitce Trznadla wpadła do siatki.
Po stracie bramki zdecydowanie zaatakowali gospodarze i w 73 minucie Dariusz Trela sfaulował będącego na czystej pozycji Strzałkowskiego. Sędzia ukarał bramkarza Okocimskiego czerwoną kartką, a całą drużynę rzutem karnym. Między słupkami bramki stanął Jarosław Palej, ale nie udało się obronić karnego po strzale Zjawińskiego. Mimo gry w osłabieniu goście nie pozwolili odebrać sobie punktu do końcowego gwizdka.
Okocimski zajmuje w lidze 12 pozycję, mając po sześciu meczach sześć zdobytych punktów. W kolejnym spotkaniu zespół z Brzeska zmierzy się na własnym boisku z Olimpią Elbląg, która zajmuje ósmą lokatę w tabeli.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko 1:1 (0:0)
Bramki: Zjawiński (73 min). - Trznadel (56 min.)
Żółte kartki: Czerkas, Reginis, Gurzęda, Gmitrzuk, Strzałkowski, czerwona kartka: Trela (71 min. za faul)
Okocimski: Trela - Szymonik, Urbański, Czerwiński (90 min. Głaz), Pawłowicz, Pyciak, Kostecki (78 min. Wojcieszyński), Darmochwał, Łytwyniuk, Trznadel (64 min. Pisarik), Kisiel (72 min. Palej)
Sędziował: G. Stęchły (Jarosław), widzów: 300