Mistrz Wojtek Klich

 Do do tarnowskiej Drużyny Mistrzów dołączy Wojtek Klich. Spotkanie w ramach Tarnowskiej Ligi Mistrzów z jedną najbardziej rozpoznawalnych postaci tarnowskiej sceny muzycznej odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca, a poprowadzi je jak zwykle dociekliwy Łukasz Winczura.

 

W poniedziałek, 28 czerwca, w ramach Tarnowskiej Ligi Mistrzów, w Czytelni Czasopism Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie odbędzie się spotkanie z Wojtkiem Klichem. Tym samym jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci tarnowskiej sceny muzycznej dołączy do Drużyny Mistrzów. Początek spotkania, które poprowadzi Łukasz Winczura, o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Wojtek Klich to wokalista, gitarzysta i autor tekstów, były członek zespołu Ziyo. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu i rozwoju inicjatyw muzycznych, takich jak Rockowe O!płateczki i Dżemowe Zaduszki. W swojej karierze współpracował z absolutnymi legendami polskiej sceny muzycznej. Na wspólnej scenie i w studiu stawał u boku takich ikon jak: Tadeusz Nalepa, Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Martyna Jakubowicz, Grzegorz Markowski, Robert Gawliński, Kasia Kowalska czy Marek Piekarczyk.

 

26.06.2026
Twój komentarz:
Ankieta
Moje tegoroczne wakacje spędzę:
| | | |