(Po)witaj w sieci

 Nowe obostrzenia pokrzyżowały wiele sylwestrowych planów. O tym, że dużych imprez nie będzie wiadomo było od dawna. Teraz jednak pod znakiem zapytania stają nawet zwykłe „domówki”. Zrzeszenie tarnowskiej gastronomii uznało więc, że skoro już niemal wszystko odbywa się w sieci, to dlaczego nie zorganizować sylwestra online?

 

Odwołane imprezy, zamknięte kluby, zakaz przemieszczania się w tym jedynym w roku dniu, w którym miło jest wspólnie pożegnać stare i powitać nowe. W tym roku pandemia pokrzyżowała plany każdemu, kto chciał w większym lub mniejszym gronie spędzić sylwestra. A gdyby tak zorganizować go online i zaprosić do sieci wszystkich? Na taki pomysł wpadło tarnowskie zrzeszenie gastronomii i błyskawicznie powstała strona internetowa sylwesterwtarnowie.pl

Na stronie przygotowano cztery różne kanały – na trzech z nich będzie muzyka grana przez DJ-ów, a na jednym koncert na żywo artystów z Tarnowa. Zabawa rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 21.00.

Na uczestników tej wyjątkowej imprezy czekają prezenty. Do rozdania jest dziesięć „sylwestrowych” nagród z jedzeniem na małą domówkę, które wręczą restauracje. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Bilety na imprezę będą rozdawane poprzez miejski profil facebookowy Mój Tarnów oraz każdemu, kto zrobi zakupy w restauracjach z aplikacji lub strony internetowej Jemy w Tarnowie. Partnerami akcji jest Urząd Miasta Tarnowa, Jemy w Tarnowie, STARnowa.tv, Sound Protectors, Al.Capone i  LMR-Marketing .

 

18.12.2020
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |